POZNAJ NAS


Witam Państwa na stronie mojego gabinetu.
Mam przyjemność robić w życiu to, co najbardziej lubię, a mój gabinet cieszy się uznaniem nawet najbardziej wymagających Pacjentów już od ponad 15 lat. Dla zapewnienia Państwu jak najlepszego komfortu współpracuję z najlepszym personelem, dzięki któremu panuje u nas kameralna, wręcz rodzinna atmosfera.
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który oprócz wiedzy i doświadczenia mojego personelu pomaga nam zajmować się Państwem na najwyższym poziomie. Do wspomnianego sprzętu należy min.: Quick Sleeper -najnowszy opatentowany system znieczuleń sterowany mikroprocesorowo, dla eliminowania bólu i skutków ubocznych tradycyjnych metod. Ponad to, w codziennej pracy wykorzystujemy  takie sprzęty jak: unity stomatologiczne Stern Weber, fizjodyspenser implantologiczny Nobel Biocare, skaler ultradźwiękowy. Dysponujemy miejscami parkingowymi dla naszych Klientów, a gabinety są klimatyzowane.
Komputerowy systemem do bezbolesnego znieczulenia, pozwala nam abyście Państwo już od początku wizyty czuli się u nas komfortowo i myśleli tylko o pięknym uśmiechu po zakończeniu leczenia. W naszym gabinecie ból nie jest mile widzianym gościem i wypraszamy go najszybciej jak to tylko możliwe.
Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych począwszy od profilaktyki, leczenia zachowawczego poprzez protetykę kładąc szczególny nacisk na ortodoncję i implantologię.

Zaufaj nam, a zostaniesz z nami z całą Twoja Rodziną.

Zapraszam na bezpłatną konsultację

Paweł Piaskowski

Twój stomatolog


Lek. Stomatolog Paweł Piaskowski
piaskowski@stomatologia-ursynow.pl

Lek. Stomatolog Beata Kiliś Howard
kilis.howard@stomatologia-ursynow.

Asystenka Stomatologiczna
Agnieszka Różanowska